چاپ        ارسال به دوست

مراسم ورود نونهالان پیش دبستان که در روز 7 مهرماه در محیط دبستان برگزار شد .
جشن غنچه های نونهالان پیش دبستانی

7 مهرماه یک روز پر از حس خوب و هم چنین شااااد با نونهالان پیش دبستان

به نام خدا 

در مراسمی که برای نونهالان پیش دبستان در نظر گرفته شده بود قرار بر این بود تا عزیزانمان به هم راه والدین خود فعالیتی را انجام دهند تا از این طریق هم  با گوشه ای از نحوه انجام فعالیت ها در دبستان آشنا شوند و هم فرصتی باشد برای آشنایی و ارتباط بیشتر بین والدین گرامی و مربیان عزیز .

پس از خوش آمد گویی و تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید توسط مدیریت دبستان شرح فعالیت برای اولیا گرامی توضیح داده شد تا با غنیمت شماردن فرصت تمامی مدعوین وارد فعالیت شوند .

شرح فعالیت به این گونه بود : با استفاده از ابزار های موجود بصورت خط دور اندام خود یا مامان و بابا را روی مقواهای بزرگ ترسیم کن و داخل آن را هر طور که دوست داری شکل بده .

فعالیت هیجان انگیز و همچنین لذت بخشی بود . اولیا با لذت خاصی طرح فرزندان را ترسیم می کردند ، برخی سعی بر این داشتند تا حتما شبیه سازی کنند و چهره خود را بصورت همان چیزی که هست بسازند ، عده ای توانستند از خود و فرزندانشان موجودی جدید خلق کنند .

پس از اتمام فعالیت و پذیرایی از مدعوین والدین گرامی گفت گو ها و پرسش هایی را با مربیان و اعضا مدرسه مطرح کردند و پاسخ گرفتند و در ادامه دبستان را به امید دیدار بعدی آن ها در ابتدای هفته آینده ترک نمودند .دانلود فايل : 20160928_164756.jpg ( 1347KB )


١٠:٣٢ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٤٦٠١    /    تعداد نمایش : ٢٠٥٥خروج